خانه / عمومی / جزئیات پرداخت وام ۱۵ میلیون تومانی به معلولان

جزئیات پرداخت وام ۱۵ میلیون تومانی به معلولان

به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از میزان، حسین اسدی گفت: در جلسه معاونت توانبخشی بهزیستی استان تهران به انجام راهکارهای جدید برای افزایش اشتغال معلولان درسال ۹۶ تاکید شد.

وی افزود: راهکار‌هایی جهت افزایش اشتغال معلولان از سال‌های گذشته در دستور کار سازمان بهزیستی بوده که از آن جمله می‌توان به فعالیت مراکز آموزشی و توانبخشی روزانه و همچنین کارگاه‌های حمایتی اشاره کرد.

معاون امورتوانبخشی بهزیستی استان تهران از اجرای طرح‌های جدید جهت افزایش اشتغال معلولان در استان تهران خبرداد و خاطرنشان کرد: بر همین اساس برنامه مدونی در حال تهیه و تدوین است که از آن جمله می‌توان به گسترش مشاغل خانگی و کسب و کار خانگی و خرد اشاره کرد.

اسدی همچنین به پرداخت وام اشتغال به معلولان دارای مدرک فنی حرفه‌ای از سازمان مربوطه اشاره کرد و گفت: افرادی که دارای مدرک تخصصی باشند می‌توانند از وام ۱۵ میلیون تومانی بهزیستی استان تهران با اقساط مناسب استفاده کنند.

وی با تأکید بر اینکه وام اشتغال به معلولان واجد شرایط و از سنین ۱۸ تا ۵۰ سال پرداخت می‌شود، گفت: درسال جاری میزان اشتغال معلولان نسبت به سال گذشته افزایش خواهد یافت که از جمله راهکارهای در نظر گرفته شده توسعه مشاغل خانگی است.

منبع: عصر اعتبار

درباره ی تحریریه

همچنین ببینید

رای یک دختر رای ‌اولی در شیراز که دست ندارد

از جاذبه‌های این دوره از انتخابات حضور دختر رای اولی است که به دلیل معلولیت …

یک دیدگاه

  1. از کجا باید درخواست داد
    آیا برای شهرستان ها هم هست؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.