خانه / عمومی / بیش از یک میلیون معلول تحت سرپرستی هستند/ تغییر رویکرد سازمان بهزیستی از مشارکت مالی به مردمی

بیش از یک میلیون معلول تحت سرپرستی هستند/ تغییر رویکرد سازمان بهزیستی از مشارکت مالی به مردمی

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی از سرپرستی یک میلیون و ۳۰۰ هزار معلول تحت پوشش سازمان بهزیستی خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی فانوس، سیدمهدی میرشاه ولد مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی به فانوس گفت: غریب به یک میلیون و ۳۰۰ هزار معلول جسمی، حرکتی، ذهنی و بیماری های مزمن، تحت پوشش سازمان بهزیستی در حوزه توانبخشی هستند.

وی با بیان این که از ابتدای سال ۹۴، سازمان بهزیستی رویکرد خود را بر ۳ الویت بنا نهاد، افزود: پیشگیری از بروز و شیوع آسیب های اجتماعی ، استاندارد سازی خدمات در رسیدن به حد بین الملل و جلب مشارکت مردمی از نوع تخصصی از ۳ رویکرد این سازمان هستند که با اتکا به آن، برای بهتر شدن در تلاش هستیم.

میرشاه ولد ادامه داد: تا پیش از سال ۹۴، بیشترین مشارکت ها به صورت مالی بوده است اما با رویکرد در نظر گرفته شده و با هدف کاهش آسیب ها، مشارکت های تخصصی مردمی را به این حوزه اضافه کرده ایم.

مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی گفت: در مشارکت تخصصی مردمی با راه اندازی سایت مشارکت اعلام کردیم هر فردی با تخصص خود ( پزشک، روانپزشک، مشاور و …) می تواند در صورت تمایل در راستای رفع نیازهای جامعه با سازمان بهزیستی همکاری کند.

درباره ی تحریریه

همچنین ببینید

رای یک دختر رای ‌اولی در شیراز که دست ندارد

از جاذبه‌های این دوره از انتخابات حضور دختر رای اولی است که به دلیل معلولیت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.